ABS,airbag,alternátor,ALU,autoskla,blatník,blikače,brzdové,brzdy,BSI,BSM,bubny,Citroen,Citroën,čelo,čerpadlo,dalmatin,destičky,dily,díly,disky,dmychadlo,dveře,dveří,ECU,elektrosoučásti,ESP,filtr,chladič,interiér,jednotka,kapota,karosérie,klika,klimatizace,kola,kolo,kompresor,kotouče,krytka,kryty,lucas,maska,mechanismus,měrka,mlhovka,motor,motůrek,mřížka,nahradni,náhradní,náprava,nápravnice,nárazník,naviják,nosiče,obal,objímka,obložení,okna,osvětlení,páčka,pás,patice,pedál,Peugeot,pístnice,pneumatiky,podvozek,poloosa,posilovač,přehrávač,převodovka,puklice,ráfky,rám,reserva,reservní,řazení,řízení,sahara,sahary,sedačka,sedačky,servočerpadlo,skla,sklo,snímač,spojka,startér,stěrač,světla,světlo,světlomety,táhlo,tachometr,tažné,tlumič,topení,třmeny,turbo,váha,víčko,volant,vrtule,výfuk,vývěva,výztuha,zámek,zámky,zapalování,znak,zrcátka,žárovek,žárovka,žárovky

Podmínky pro zaslání do zahraničí

 • Jakékoliv díly do zahraničí zasílám pouze po platbě celkové ceny předem na můj účet v CZK.
    
 • Celková cena = cena dílu + cena balného + náklady za přepravu + SEPA poplatek (netýká se Slovenska).
      
 • Podmínky pro balné jsou stejné, viz.  Vše o balení
     
 • K přepravě dílů lze využít služeb České pošty, PPL, TopTransu, pokud ve Vaši zemí působí.
  Cena se stanovuje dle aktuálního sazebníku služeb výše jmenovaných přepravců.
      
 • SEPA příchozí poplatek,
  je poplatek za mezinárodní platební styk, který mi je stržen z účtu, za každou příchozí platbu ze zahraniční a to ve výší 150,-kč .
       
 • SEPA poplatek se netýká pouze zákazníků ze Slovenska, musí ovšem zadat do svého platebního příkazu, že veškeré poplatky jdou za plátcem, ne za příjemcem peněz.
  Pokud tak neučiní, je tentokrát uplatněn poplatek a to za přeshraniční platbu ve výši 100,-kč, které mi jsou strženy z účtu.
  V tomto případě trvám na doplacení chybějící částky a díl neodesílám!
  Prosím dobře se informujte ve své bance, tak aby mi přišla a zůstala smluvená celková cena na účtě,
  předejdem tím  zbytečným komplikacím, které obchod následně prodraží či znemožní !

 • Prosím zákazníky, aby se před vlastním uhrazením celkové ceny, nejdřív informovali o aktuálním kurzu CZK, který banka použije při převodu peněz. Banky se při převodu peněz neřídí stanovenou středovou hodnotou kurzu, ale hodnotou nákupní. Použitím špatného kurzu, pro Váš výpočet hodnoty Vašeho platebního příkazu,  následně vzniká rozdíl mezi dohodnutou smluvní celkovou cenou v CZK, kterou máte uhradit a příchozí částkou v CZK na můj účet. To způsobí zbytečné komplikace, které obchod následně prodraží či znemožní ! Stanovením správného kurzu  těmto problémům předejdem.