ABS,airbag,alternátor,ALU,autoskla,blatník,blikače,brzdové,brzdy,BSI,BSM,bubny,Citroen,Citroën,čelo,čerpadlo,dalmatin,destičky,dily,díly,disky,dmychadlo,dveře,dveří,ECU,elektrosoučásti,ESP,filtr,chladič,interiér,jednotka,kapota,karosérie,klika,klimatizace,kola,kolo,kompresor,kotouče,krytka,kryty,lucas,maska,mechanismus,měrka,mlhovka,motor,motůrek,mřížka,nahradni,náhradní,náprava,nápravnice,nárazník,naviják,nosiče,obal,objímka,obložení,okna,osvětlení,páčka,pás,patice,pedál,Peugeot,pístnice,pneumatiky,podvozek,poloosa,posilovač,přehrávač,převodovka,puklice,ráfky,rám,reserva,reservní,řazení,řízení,sahara,sahary,sedačka,sedačky,servočerpadlo,skla,sklo,snímač,spojka,startér,stěrač,světla,světlo,světlomety,táhlo,tachometr,tažné,tlumič,topení,třmeny,turbo,váha,víčko,volant,vrtule,výfuk,vývěva,výztuha,zámek,zámky,zapalování,znak,zrcátka,žárovek,žárovka,žárovky

DS

Náhradní díly vozidel značky DS – katalog se stále rozšiřuje a doplňuje o další položky.

Pokud jste v něm nenašli díl nebo informace, které hledáte či potřebujete upřesnit cenu a stav dílu,napište
e-mail dalmatin.dily@citroen-peugeot.cz nebo volejte na tel: 776 38 45 98 od 9:00 hod. do 19:00 hod.

Než se rozhodnete díl objednat, přečtěte si pozorně část “VŠE O NÁKUPU“, kde jsou uvedeny podmínky pro odběr zboží, abyste si mohli udělat cenovou kalkulaci – na kolik Vás požadovaný díl vyjde!

Autodíly na vozy DS jsou řazeny dle modelů automobilů, dále pak do skupin autodílů,které jsou děleny až ke konkrétní položce.

Uvedené fotografie karosářských dílů, motorů, převodovek a interiérů vždy odpovídají konkrétnímu dílu na skladě a neustále se aktualizují.

model DS

Fotografie dílů, kde není rozhodující barva, slouží k identifikaci konkrétního dílu. (např. světla, alternátory, startéry apod.)

Cena se stanovuje ke konkrétnímu náhradnímu dílu v závislosti na jeho kvalitě, stáří a celkovému opotřebení. U konkrétního náhradního dílu se zveřejněnou fotografií je již konečná cena podle těchto kritérií stanovena. Jinde jsou uvedené ceny průměrné, za které se díly prodávají. Např. průměrná cena u karosářských dílů ve výši 1 000,- Kč schovává rozsah cen:

  • blatník – mírně poškozen (lehce opravitelný) 500,- Kč
  • blatník – nepoškozený (max.kosmetické poškrábání laku) 1 000,- Kč
  • blatník – nepoškozený (výborný lak) 1 500,-Kč

CENA MOTORŮ

Cena konkrétního motoru s fotografií je za komletní motor tak, jak je vyfocen. Jeho nynější stav je upřesněn v popisu v závorce!
Cena vznikla v souvislosti s jeho stavem a počtem ujetých km.
např. motory 1.0i

  • motor 1,0i najeto 70 000,- km cena: 7 000,- Kč
  • motor 1,0i najeto 120 000,- km cena: 3 500,- Kč
  • motor 1,0i najeto 200 000,- km cena: 1 500,- Kč

atd.

Potřebujete motor v jiném stavu, než je inzerován? Kontaktujte mě a sdělte mi Váš požadavek.
např.(bez Turba a vstřik.čerpadla, ale s vstřiky, nebo bez sáni a vstřiků, atd.) Podle těchto nových skutečností Vám bude nabídnuta nová cena.

 

 

Pokud jste v katalogu nenašli Vámi hledaný díl, pravděpodobně jsme jej nestihli dát na web. V takovém případě se na nás obraťte a my Vám sdělíme, jestli díl máme skladem, jeho cenu a možné termíny dodání.