ABS,airbag,alternátor,ALU,autoskla,blatník,blikače,brzdové,brzdy,BSI,BSM,bubny,Citroen,Citroën,čelo,čerpadlo,dalmatin,destičky,dily,díly,disky,dmychadlo,dveře,dveří,ECU,elektrosoučásti,ESP,filtr,chladič,interiér,jednotka,kapota,karosérie,klika,klimatizace,kola,kolo,kompresor,kotouče,krytka,kryty,lucas,maska,mechanismus,měrka,mlhovka,motor,motůrek,mřížka,nahradni,náhradní,náprava,nápravnice,nárazník,naviják,nosiče,obal,objímka,obložení,okna,osvětlení,páčka,pás,patice,pedál,Peugeot,pístnice,pneumatiky,podvozek,poloosa,posilovač,přehrávač,převodovka,puklice,ráfky,rám,reserva,reservní,řazení,řízení,sahara,sahary,sedačka,sedačky,servočerpadlo,skla,sklo,snímač,spojka,startér,stěrač,světla,světlo,světlomety,táhlo,tachometr,tažné,tlumič,topení,třmeny,turbo,váha,víčko,volant,vrtule,výfuk,vývěva,výztuha,zámek,zámky,zapalování,znak,zrcátka,žárovek,žárovka,žárovky

Náhradní díly

Katalog převážně použitých originálních náhradních dílů vozidel značky Citroën, DS, Peugeot a Talbot slouží k seznámení s celkovou šíří sortimentu.

Pokud jste v něm nenašli díl nebo informace, které hledáte či potřebujete upřesnit cenu a stav dílu, kontaktujte mne
e-mail  dalmatin.dily@citroen-peugeot.cz nebo volejte na tel: 776 38 45 98 od 9:00 hod. do 19:00 hod.

Než se rozhodnete díl objednat, prosím přečtěte si pozorně část “VŠE O NÁKUPU“, kde jsou uvedeny podmínky pro odběr zboží, abyste si mohli udělat cenovou kalkulaci – na kolik Vás požadovaný díl vyjde! 
  
Z důvodu výrazného nárůstu skladovacích a nákupních nákladů,
se prosím u všech dílů před jejich objednáním, nejdřív informujte zda cena uvedena v e – katalogu je stále aktuální k dnešnímu dni !
Vzhledem k rozsahu e – katalogu nejsem schopen vše včas aktualizovat !
Děkuji za pochopení.
   
 
Cena se stanovuje ke konkrétnímu náhradnímu dílu v závislosti na jeho kvalitě, stáří a celkovému opotřebení. U konkrétního náhradního dílu se zveřejněnou fotografií je již cena podle těchto kritérií stanovena. Jinde jsou uvedeny ceny průměrné, za které se díly prodávají. Např. průměrná cena u karosářských dílů ve výši 1 000,- Kč zahrnuje rozsah cen:

  • blatník – mírně poškozen (lehce opravitelný) 500,- Kč
  • blatník – nepoškozený (max.kosmetické poškrábání laku) 1 000,- Kč
  • blatník – nepoškozený (výborný lak) 1 500,-Kč

CENA MOTORŮ

Cena konkrétního motoru s fotografií je za kompletní motor tak, jak je vyfocen. Jeho nynější stav je upřesněn v popisu v závorce.
Cena vznikla v souvislosti s jeho stavem a počtem ujetých km.
např. motory 1.0 i

  • motor 1.0 i najeto 70 000,- km cena: 7 000,- Kč
  • motor 1.0 i najeto 120 000,- km cena: 3 500,- Kč
  • motor 1.0 i najeto 200 000,- km cena: 1 500,- Kč

atd.

Potřebujete motor v jiném stavu, než je inzerován? Kontaktujte mě a sdělte mi Váš požadavek.
(např. bez Turba a vstřikovacího čerpadla, ale se vstřiky, nebo bez sáni a vstřiků, atd.). Podle těchto nových skutečností Vám bude nabídnuta nová cena.

 

Pokud jste v katalogu nenašli Vámi hledaný díl, pravděpodobně jsem jej nestihl dát na web. V takovém případě se na mne obraťte a já Vám sdělím, jestli díl mám skladem, jeho cenu a možné termíny dodání.