ABS,airbag,alternátor,ALU,autoskla,blatník,blikače,brzdové,brzdy,BSI,BSM,bubny,Citroen,Citroën,čelo,čerpadlo,dalmatin,destičky,dily,díly,disky,dmychadlo,dveře,dveří,ECU,elektrosoučásti,ESP,filtr,chladič,interiér,jednotka,kapota,karosérie,klika,klimatizace,kola,kolo,kompresor,kotouče,krytka,kryty,lucas,maska,mechanismus,měrka,mlhovka,motor,motůrek,mřížka,nahradni,náhradní,náprava,nápravnice,nárazník,naviják,nosiče,obal,objímka,obložení,okna,osvětlení,páčka,pás,patice,pedál,Peugeot,pístnice,pneumatiky,podvozek,poloosa,posilovač,přehrávač,převodovka,puklice,ráfky,rám,reserva,reservní,řazení,řízení,sahara,sahary,sedačka,sedačky,servočerpadlo,skla,sklo,snímač,spojka,startér,stěrač,světla,světlo,světlomety,táhlo,tachometr,tažné,tlumič,topení,třmeny,turbo,váha,víčko,volant,vrtule,výfuk,vývěva,výztuha,zámek,zámky,zapalování,znak,zrcátka,žárovek,žárovka,žárovky

Zaslání dílů – nadrozměrné nebo atypické balíky a zásilky

 

Váš nákup lze realizovat na dálku a svůj čas, který byste věnovali k vyzvednutí dílů, můžete využít dle svých potřeb.

Zaslání dílů – jednotlivé kroky k úspěšnému nákupu:

Pokud máte u nějakého dopravce (i zde neuvedeného) výhodné smluvní ceny, neváhejte mě kontaktovat s informací, že si přejete díl jen zabalit a dopravu si zajistíte sámi. Po zaplacení dílu včetně balného Váš díl předám Vámi domluvenému a zajištěnému dopravci.</p.

U níže uvedených dopravců je cena za přepravu účtována dle jejich zveřejněného aktuálního základního ceníku.
Když si budete vybírat pro Vás nejvhodnější přepravní společnost, věnujte prosím zvýšenou pozornost vyplňování všem požadovaným údajům v jejich “přepravních kalkulačkách”. Nejvíce cenu za přepravu ovlivní rozměr dílu. Uvádí se šířka, délka, výška (tzv. prostorový objem) i když výsledně je balík třeba ve tvaru U např. nárazník. Pozor při uvádění rozměrů je též nutno počítat s obalovým materiálem. Výběr balení.
Dost často se stává, že nakonec náklady spojené se zasláním dílu jsou vyšší než hodnota objednaného dílu.
Cena spojená s celkovými přepravními náklady se vždy připočítá k ceně zakoupeného dílu.

Vaše volba dopravce

Pod jednotlivými názvy dopravců najdete důležité informace k jejich službám, včetně odkazů na jejich aktuální ceníky.
Každý z dopravců má jinak nastavené služby nejen cenově, ale i co se týká maximální velikosti balíků či jejich tvaru a jejich rozdělení do cenových kategorií. Ne vše se dá u každé společnosti přepravit.

 

Doporučuji u skel, rozměrného náhradního dílu nebo u dílu, který je pořizován kvůli zachovalému stavu (kvalitní lak, apod.), osobní odběr. Pokud není osobní odběr kvůli vzdálenosti možný, poproste známé a přátele, jestli by Vám požadovaný díl nevyzvedli, skoro vždy jede někdo ochotný okolo. Nacházím se pouze 1km od hlavní silnice č.4., více informací o odběrném místě naleznete v KONTAKTECH