ABS,airbag,alternátor,ALU,autoskla,blatník,blikače,brzdové,brzdy,BSI,BSM,bubny,Citroen,Citroën,čelo,čerpadlo,dalmatin,destičky,dily,díly,disky,dmychadlo,dveře,dveří,ECU,elektrosoučásti,ESP,filtr,chladič,interiér,jednotka,kapota,karosérie,klika,klimatizace,kola,kolo,kompresor,kotouče,krytka,kryty,lucas,maska,mechanismus,měrka,mlhovka,motor,motůrek,mřížka,nahradni,náhradní,náprava,nápravnice,nárazník,naviják,nosiče,obal,objímka,obložení,okna,osvětlení,páčka,pás,patice,pedál,Peugeot,pístnice,pneumatiky,podvozek,poloosa,posilovač,přehrávač,převodovka,puklice,ráfky,rám,reserva,reservní,řazení,řízení,sahara,sahary,sedačka,sedačky,servočerpadlo,skla,sklo,snímač,spojka,startér,stěrač,světla,světlo,světlomety,táhlo,tachometr,tažné,tlumič,topení,třmeny,turbo,váha,víčko,volant,vrtule,výfuk,vývěva,výztuha,zámek,zámky,zapalování,znak,zrcátka,žárovek,žárovka,žárovky

Náhradní díly pro Vaše vozidlo

23.5.2013 Posted by dalmatin

Nabízíme prodej nových, použitých ale i repasovaných originálních náhradních dílů
 
Záleží zcela na Vás, zda chcete nové či použité originální náhradní díly pro vozy:

Vlastním mnoho nových i starších originálních náhradních dílů na automobily Peugeot a Citroën.

Na nové náhradní díly poskytujeme záruku dle zákona, na repasované díly poskytujeme záruku 1 rok
a na použité díly záruku dle individuelní dohody.

Vzhledem k mé plné pracovní vytíženosti, své dotazy volejte raději na tel: 776 38 45 98,
od 9:00 hod. do 19:00 hod., na e-maily a sms budu odpovídat se zpožděním.
Objednávky zasílejte e-mailem.

Z důvodu nepřítomnosti pošty v blízkém okolí, zasílám díly přes přepravní společnosti. K ceně dílů je tedy nutné připočíst přepravné+doběrečné, u větších dílů i balné! Než se rozhodnete díl objednat, doporučuji pozorně si přečíst část “VŠE O NÁKUPU“, abyste si mohli udělat cenovou kalkulaci předem – na kolik Vás požadovaný díl vyjde! Lepší je osobní odběr, kdy si můžete překontrolovat, zda stav náhradního dílu odpovídá Vašim požadavkům.

 

Pro velkou pracovní vytíženost nestačím dodávat podklady pro katalog a tak se katalog průběžně mění a doplňuje. Uvedené modelové řady v nabídce katalogu jsou zastoupeny početným stavem náhradních dílů, které bohužel ještě z velké části nejsou zařazeny a zveřejněny v katalogu. Fotografie,ceny a další informace se postuně doplňují.

Ostatní modely, které nejsou uvedeny v seznamu, jsou zastoupeny menším množstvím (sporadicky) a tak jejich náhradní díly jsou zařazeny společně do jednoho katalogu – Peugeot – ostatní modely a Citroën – ostatní modely.

Zveřejněné fotografie karosářských dílů, motorů, převodovek a interiérů odpovídají konkrétnímu dílu na skladě a neustále se aktualizují.

Fotografie dílů, kde není rozhodující barva, slouží k identifikaci konkrétního dílu. (např. světla, alternátory, startéry apod.)

Změna katalogu a cen v něm vyhrazena prodávajícímu.

“Pokud nenaleznete potřebné informace na našich stránkách, pravděpodobně jsme je nestihly dát na web, popřípadě Váš požadavek je nestandardní. V takovém případě zavolejte a my Vám řekneme, zda jsme schopni Vám pomoci, kolik to bude stát a možné termíny .”

Comments are closed.