.

Náhradní díly

Katalog převážně použitých originálních náhradních dílů vozidel značky Peugeot a Citroën slouží k seznámení s celkovou šíří sortimentu.

Pokud jste v něm nenašli díl nebo informace, které hledáte či potřebujete upřesnit cenu a stav dílu, napište
e-mail  dalmatin.dily@citroen-peugeot.cz nebo volejte na tel: 776 38 45 98 od 9:00 hod. do 19:00 hod

Než se rozhodnete díl objednat, prosím přečtěte si pozorně část „VŠE O NÁKUPU„, kde jsou uvedeny podmínky pro odběr zboží, abyste si mohli udělat cenovou kalkulaci – na kolik Vás požadovaný díl vyjde!

Cena se stanovuje ke konkrétnímu náhradnímu dílu v závislosti na jeho kvalitě, stáří a celkovému opotřebení. U konkrétního náhradního dílu se zveřejněnou fotografií je již cena podle těchto kritérií stanovena. Jinde jsou uvedeny ceny průměrné, za které se díly prodávají. Např. průměrná cena u karosářských dílů ve výši 1 000,- Kč zahrnuje rozsah cen:

  • blatník – mírně poškozen (lehce opravitelný) 500,- Kč
  • blatník – nepoškozený (max.kosmetické poškrábání laku) 1 000,- Kč
  • blatník – nepoškozený (výborný lak) 1 500,-Kč

CENA MOTORŮ

Cena konkrétního motoru s fotografií je za kompletní motor tak, jak je vyfocen. Jeho nynější stav je upřesněn v popisu v závorce.
Cena vznikla v souvislosti s jeho stavem a počtem ujetých km.
např. motory 1.0 i

  • motor 1.0 i najeto 70 000,- km cena: 7 000,- Kč
  • motor 1.0 i najeto 120 000,- km cena: 3 500,- Kč
  • motor 1.0 i najeto 200 000,- km cena: 1 500,- Kč

atd.

Potřebujete motor v jiném stavu, než je inzerován? Kontaktujte mě a sdělte mi Váš požadavek.
např.(bez Turba a vstřik.čerpadla, ale se vstřiky, nebo bez sáni a vstřiků, atd.) Podle těchto nových skutečností Vám bude nabídnuta nová cena.

 

Pokud jste v katalogu nenašli Vámi hledaný díl, pravděpodobně jsme jej nestihli dát na web. V takovém případě se na nás obraťte a my Vám sdělíme, jestli díl máme skladem, jeho cenu a možné termíny dodání.