Náhradní díly pro Vaše vozidlo

23.5.2013 Posted by dalmatin

Nabízíme prodej nových, použitých ale i repasovaných originálních náhradních dílů
 
Záleží zcela na Vás, zda chcete nové či použité originální náhradní díly pro vozy:

Vlastním mnoho nových i starších originálních náhradních dílů na automobily Peugeot a Citroën.

Na nové náhradní díly poskytujeme záruku dle zákona, na repasované díly poskytujeme záruku 1 rok
a na použité díly záruku dle individuelní dohody.

Vzhledem k mé plné pracovní vytíženosti, své dotazy volejte raději na tel: 776 38 45 98,
od 9:00 hod. do 19:00 hod., na e-maily a sms budu odpovídat se zpožděním.
Objednávky zasílejte e-mailem.

Z důvodu nepřítomnosti pošty v blízkém okolí, zasílám díly přes přepravní společnosti. K ceně dílů je tedy nutné připočíst přepravné+doběrečné, u větších dílů i balné! Než se rozhodnete díl objednat, doporučuji pozorně si přečíst část „VŠE O NÁKUPU„, abyste si mohli udělat cenovou kalkulaci předem – na kolik Vás požadovaný díl vyjde! Lepší je osobní odběr, kdy si můžete překontrolovat, zda stav náhradního dílu odpovídá Vašim požadavkům.

 

Pro velkou pracovní vytíženost nestačím dodávat podklady pro katalog a tak se katalog průběžně mění a doplňuje. Uvedené modelové řady v nabídce katalogu jsou zastoupeny početným stavem náhradních dílů, které bohužel ještě z velké části nejsou zařazeny a zveřejněny v katalogu. Fotografie,ceny a další informace se postuně doplňují.

Ostatní modely, které nejsou uvedeny v seznamu, jsou zastoupeny menším množstvím (sporadicky) a tak jejich náhradní díly jsou zařazeny společně do jednoho katalogu – Peugeot – ostatní modely a Citroën – ostatní modely.

Zveřejněné fotografie karosářských dílů, motorů, převodovek a interiérů odpovídají konkrétnímu dílu na skladě a neustále se aktualizují.

Fotografie dílů, kde není rozhodující barva, slouží k identifikaci konkrétního dílu. (např. světla, alternátory, startéry apod.)

Změna katalogu a cen v něm vyhrazena prodávajícímu.

„Pokud nenaleznete potřebné informace na našich stránkách, pravděpodobně jsme je nestihly dát na web, popřípadě Váš požadavek je nestandardní. V takovém případě zavolejte a my Vám řekneme, zda jsme schopni Vám pomoci, kolik to bude stát a možné termíny .“

Comments are closed.